Жәнібек Әлімханұлы
Жәнібек Әлімханұлы орта салмақтың жаңа патшасы бола ала ма?!
Жәнібек Әлімханұлы – орта салмақтағы танымал қазақстандық боксшы, өзінің мықты техникасымен және жеңіліссіз рекордымен белгілі. Кәсіби аренада ерекше жетістіктерге жетіп, бүгінгі таңда WBO және IBF тұжырымдары бойынша әлем чемпионы атағын иеленген.
Жәнібек Әлімханұлына абсолютті әлем чемпионы атағы берілуі мүмкін
Британдық боксшы Дензел Бентли орта салмақтағы WBO және IBF тұжырымдары бойынша әлем чемпионы, өзінің бұрынғы қарсыласы Жәнібек Әлімханұлының барлық негізгі белбеулерді жеңіп алып, өз салмағында абсолютті чемпион атануы мүмкін деп есептейді, деп хабарлайды Penalty.kz.
Жәнібек Әлімханұлы рингке оралатын күнін жариялады
Қазақстандық боксшы Жәнібек Әлімханұлы (16-0, 11 KO) алдағы үш-төрт ай ішінде рингке қайта шығатынын мәлімдеді, деп хабарлайды Penalty.kz.
Әлем чемпионы Жәнібек Әлімханұлын жекпе-жекке шақырды
WBC орта салмақтағы әлем чемпионы, доминикандық кәсіби боксшы Карлос Адамес қазақстандық боксшы Жәнібек Әлімханұлын біріккен чемпиондық жекпе-жекке шақырды, деп хабарлайды Penalty.kz.
Жәнібек Әлімханұлы келесі жекпе-жегіне қатысты тағы да мәлімдеме жасады
Оның келесі жекпе-жегі британ боксшысына қарсы өтуі тиіс
Әлімханұлы - Шираз жекпе-жегінің қай күні өтетіні белгілі болды (ВИДЕО)
Британдық боксшы чемпиондық титул үшін өтетін кездесуге қатысты интригалық жазба жариялады.
Әлімханұлы Канеломен жұдырықтасу туралы ұсынысқа жауап берді
Бұған дейін жанкүйерлер тарапынан осындай ұсыныс түскен еді.
Жәнібекке Канеломен жекпе-жекке шығу ұсынылды
Орта салмқата WBO және IBF чемпионы Жәнібек Әлімханұлы өзімен ешкім жекпе-жекке шыққысы келмейтінін меңзеген болатын.
Жәнібек Әлімханұлы қашан, қайда және кіммен жекпе-жек өткізетіні белгілі болды
Бұл туралы қазақстандық боксшының промоутері мәлімдеді.
АҚШ журналисі: Әлімханұлының промоутері сатқындық жасауы мүмкін
Боб Арум бұған дейінгі промомутерлік саудада жеңісті Михайловичке «сыйлай» салған еді.
Жәнібек Әлімханұлы алдағы жекпе-жегіне қатысты жаңа жазба жариялады
WBO тұжырымы бойынша әлем чемпионы Жәнібек Әлімханұлы (16-0, 11 КО) жуырда британдық Хамза Ширазбен жұдырықтасуға міндеттелген еді.
Жәнібек Әлімханұлы Шавкат Рахмоновқа арнау жазды
Шавкат 7 желтоқсанда Лас-Вегас қаласында белбеудің қазіргі иесі Белал Мухаммадпен айқас өткізеді.
Жәнібек Әлімханұлы Хамза Ширазбен жекпе-жек өтетінін тұспалдады
Бұл туралы қазақстандық боксшы өзінің Х әлеуметтік желідегі парақшасында жазды.
Тедди Атлас: Хамза Шираз Жәнібек Әлімханұлын жеңе алады
Беделді американдық жаттықтырушы Тедди Атлас британдық боксшыны ерекше деп атап, Жәнібек Әлімханұлын жеңуге әбден қауқарлы екенін айтты.
Әлімханұлының жаңа қарсыласы алдағы жекпе-жек жайлы ойымен бөлісті
WBO ұйымы міндеттеген боксшы бұған дейін бірде-бір рет жеңіліп көрмеген.
Жәнібек Әлімханұлы болашағына қатысты мәлімдеме жасады
Қазір қазақстандық боксшы кезекті жекпе-жегіне қатысты ақпар күтуде.
Жәнібек Әлімханұлы Хамза Ширазбен жұдырықтасуға міндеттелді
Британдық былғары қолғап шебері кәсіпқой бокста бірде-бір рет жеңіліп көрмеген.
Жәнібек Әлімханұлы өз жекпе-жектерінің демеушісі туралы айтты
Қазақстандық боксшы Жәнібек Әлімханұлы өзінің демеушісі бизнесмен Кеңес Рақышевқа алғыс білдірді.
Жәнібек Әлімханұлы WBO белбеуінен айырылып қалуы мүмкін
Отандысымызға чемпиондық атағын сақтап қалуға 5 күн уақыт берілді.
Жәнібек Әлімханұлы кезекті жеңісіне қол жеткізді
Сиднейдегі бокс кешінде отандасымыз Андрей Михайловичтен басым түсіп, чемпиондық белбеуін сақтап қалды.